Marwo – chemia przemysłowa

Więcej o Mar-Wo

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę sprzedaży profesjonalnych środków chemicznych.  Od 2007 roku firma specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu serwisów samochodowych, salonów sprzedaży, zakładów przemysłowych, produkcyjnych oraz firm sprzątających. Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemicznych służących do utrzymania czystości  zarówno w Państwa miejscu pracy jak i domu czy samochodzie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o akcesoria wspomagające utrzymanie czystości, artykuły BHP  oraz odzież dla pracowników.
Różnorodność oferowanego  przez nas asortymentu jak również wysoka jakość produktów  jest wynikiem współpracy ze starannie dobranymi producentami, gwarantującymi towar najwyższej jakości.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się w jak najlepszy sposób sprostać Państwa oczekiwaniom oraz zadowolić nawet najbardziej wybrednych kontrahentów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz osobistego ustalenia warunków współpracy 

Skontaktuj się z nami?

Żaneta Krakowiak

Dostarczamy potrzebny towar we wskazane miejsce szybciej niż myślisz. Dojeżdżamy do klienta na obszarze do 120 km od Łodzi. Wysyłamy również towar kurierem DPD lub FEDEX na terenie całej Polski.

Email
biuro@marwo.com.pl
Telefon
501-793-171
Pracujemy
Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 18:00